




Ljusslinga Gnosjö KonstsmideAmber V-form Utbytbar LED 4,5 m
Rek. pris 849 kr
!
593 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med 10 st amberfärgade LED-lampor med utbytbar ljuskälla. Slingan är 4,5 m lång och har 10 m lång anslutningssladd. För inomhusbruk/utomhusbruk. På stickproppen/transformatorn finns en knapp för att dimma slingan i fyra nivåer.
Observera att öglorna för upphängning inte ingår, men kan för att underlätta upphängningen köpas till. Flera slingor kan inte seriekopplas.
Varumärke
Beskrivning
Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med 10 st amberfärgade LED-lampor med utbytbar ljuskälla. Slingan är 4,5 m lång och har 10 m lång anslutningssladd. För inomhusbruk/utomhusbruk. På stickproppen/transformatorn finns en knapp för att dimma slingan i fyra nivåer.
Observera att öglorna för upphängning inte ingår, men kan för att underlätta upphängningen köpas till. Flera slingor kan inte seriekopplas.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 2391-800 |
| Färg | Amber |
| Längd | 4,5 m |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Sockel | PushIn |
| Användningsområde | Utomhus |
| Kabelfärg | Svart |
| Driftkälla | El |
| Kabellängd | 10 m |
| Effekt/prestanda | 0,42 W |
| EAN-nr | 7318302391805 |