


Ljusslinga Gnosjö KonstsmideAnanas 10
149 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med 10 st gula ananaser. Slingan är 180 cm lång och har 30 cm lång anslutningssladd. Drivs med 3 st AA-batterier (ingår ej!) och har timer på 6 h. För inomhusbruk.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 3126-383 |
| Färg | Gul |
| Längd | 1,8 m |
| Kabelfärg | Transparent |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Driftkälla | Batteri |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 0,3 m |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| EAN-nr | 7318301263837 |
