Beskrivning
Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide som är appstyrd via Android och IOS. Slingan har micro-LED ljus. Inklusive transfomator.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Färg | Amber |
| Längd | 9,9, 19,9 m |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Driftkälla | El |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 5 m |
| Spänning | 4,5 V |
| Dimbar | Ja |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,16 kg |
| Kabelfärg | Silver, Transparent |
| Energieffektivitet | E, G |
| Antal Ljuskällor | 100, 200 st |

