Ljusslinga Gnosjö Konstsmide Batteridriven 20st LED-lampor Amber Utomhus med Timer
119 kr
85 krSpara 29 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Batteridriven 20st LED-lampor Amber Utomhus med Timer
85 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Skapa en inbjudande och mysig atmosfär utomhus med denna batteridrivna ljusslinga från Gnosjö Konstsmide. Utrustad med 20 LED-lampor i en varm amberfärg, ger den ett behagligt och ombonat ljus. Perfekt för att lysa upp trädgården, balkongen eller entrén!
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Skapa en inbjudande och mysig atmosfär utomhus med denna batteridrivna ljusslinga från Gnosjö Konstsmide. Utrustad med 20 LED-lampor i en varm amberfärg, ger den ett behagligt och ombonat ljus. Perfekt för att lysa upp trädgården, balkongen eller entrén!
Den praktiska timerfunktionen gör att ljusslingan lyser automatiskt i 6 timmar, vilket gör den enkel att använda utan att tänka på att stänga av den. Batteridrift innebär dessutom friheten att placera den var du vill, utan att behöva tänka på eluttag. En perfekt detalj för att skapa en charmig och avslappnad stämning på alla utomhusområden.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3087-800 |
| Färg | Svart |
| Kabelfärg | Svart |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Driftkälla | Batteri |
| Typ | Ljusslinga |
| Kabellängd | 0,5 m |
| Dimbar | Nej |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljustemperatur | 2000 K |
| Effekt | 0,4 W |
| Antal Ljuskällor | 20 st |
| EAN-nr | 7318300026778 |


