



Ljusslinga Gnosjö KonstsmideBlommor 20 LED
229 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Ljusslinga Gnosjö Konstsmide Blommor 20 LED är en festlig ljusslinga med rosa och vita blommor och 20 varmvita LED. Den har en timerfunktion (6h) och drivs av batteri (3xAA).
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 3292-503 |
| Färg | Flerfärgad |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 0,3 m |
| Dimbar | Nej |
| Effekt/prestanda | 1,28 W |
| Antal Ljuskällor | 20 st |
| Vikt | 0,13 kg |
| EAN-nr | 7318302925031 |
