
Ljusslinga Gnosjö KonstsmideBollar 16Vit
185 kr 239 kr
Spara 23 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Vit
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med 16 st bollar med varmvit LED-belysning. Slingan är 6 m lång och har en 3 m anslutningssladd till första lampan.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 3151-203 |
| Färg | Vit |
| Längd | 3 m |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 24 V |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Energieffektivitet | A |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7318303151200 |


