Ljusslinga Gnosjö Konstsmide Bollar 20 LED
219 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Bollar 20 LED
219 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Ljusslinga Gnosjö Konstsmide Bollar 20 LED Mässing är en festlig ljusslinga med bollar och 20 varmvita LED. Den har en timerfunktion (6h) och drivs av batteri (3xAA).
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusslinga Gnosjö Konstsmide Bollar 20 LED Mässing är en festlig ljusslinga med bollar och 20 varmvita LED. Den har en timerfunktion (6h) och drivs av batteri (3xAA).
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3291-503 |
| Färg | Flerfärgad |
| Typ | Ljusslinga |
| Ljuskälla | LED |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 0,3 m |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Effekt/prestanda | 1,28 W |
| Antal Ljuskällor | 20 st |
| Användningsområde | Inomhus |
| Vikt | 0,09 kg |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 1,28 W |
| Effekt/prestanda | 1,28 kW |
| EAN-nr | 7318302915032 |


