Beskrivning
Ljusslinga Gnosjö Konstsmide Cluster 1000 Amber med 1000 gnistrande, amberfärgade LED-ljuspunkter.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 3880-831 |
| Färg | Amber |
| Längd | 21,98 m |
| Energieffektivitet | E |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2100 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Serie | Cluster |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Användningsområde | Utomhus |
| Kabelfärg | Svart |
| Driftkälla | El |
| Kabellängd | 5 m |
| Spänning | 30 V |
| Dimbar | Nej |
| Effekt/prestanda | 9 W |
| Antal Ljuskällor | 1000 st |
| Vikt | 0,92 kg |
| EAN-nr | 7318308808314 |




