
Ljusslinga Gnosjö KonstsmideCluster Frost Topp
fr. 770 kr
utvalda på
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
Välj Längd
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Ljusslinga Gnosjö Konstsmide Cluster 1000 Amber med LED-ljuspunkter.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Färg | Amber, Flerfärgad, Varmvit |
| Längd | 21,98, 32,98, 43,98 m |
| IP-Klassning | IP44 |
| Kabelfärg | Svart |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Energieffektivitet | E |
| Användningsområde | Utomhus |
| Serie | Cluster |
| Dimbar | Nej |
| Spänning | 30 V |
| Kabellängd | 5 m |
| Ljustemperatur | 2100, 2600 K |
| Antal Ljuskällor | 1000, 1500, 2000 st |
| Vikt | 1,4, 1,7, 0,92 kg |
| Effekt/prestanda | 9, 12 W |



