



Ljusslinga Gnosjö KonstsmideCluster Frost ToppVarmvit, Längd: 21.98 m, 1000L
770 kr1 159 kr
Spara 34 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Varmvit
Längd

Cluster Frost Topp
Varmvit, Längd: 21.98 m, 1000L 770 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Ljusslinga Gnosjö Konstsmide Cluster 1000 Amber med LED-ljuspunkter.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 3870-130 |
| Färg | Varmvit |
| Längd | 21,98 m |
| Ljustemperatur | 2600 K |
| Effekt | 9 W |
| Antal Ljuskällor | 1000 st |
| Vikt | 0,92 kg |
| Kabelfärg | Svart |
| Energieffektivitet | E |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Driftkälla | El |
| Serie | Cluster |
| Typ | Ljusslinga |
| Användningsområde | Utomhus |
| Kabellängd | 5 m |
| Spänning | 30 V |
| Dimbar | Nej |
| IP-Klassning | IP44 |
| EAN-nr | 7318303870132 |



