
Ljusslinga Gnosjö KonstsmideCluster Frostad IP44Amber, Längd: 8.78, 400L
314 kr 479 kr
Spara 34 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Amber

Cluster Frostad IP44
Amber, Längd: 8.78, 400L 314 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med frostade LED-ljus.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 3867-830 |
| Färg | Amber |
| Energieffektivitet | E |
| Antal Ljuskällor | 400 st |
| Vikt | 0,42 kg |
| Kabelfärg | Svart |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Driftkälla | El |
| Serie | Cluster |
| Typ | Ljusslinga |
| Användningsområde | Utomhus |
| Kabellängd | 5 m |
| Spänning | 30 V |
| Dimbar | Nej |
| IP-Klassning | IP44 |
| Längd | 5 m |
| Effekt | 6 W |
| Energiförbrukning | 7 kWh/1000h |
| EAN-nr | 7318303867835 |



