




Ljusslinga Gnosjö KonstsmideCluster IP20Varmvit, Längd: 4,38, 200L
249 kr 309 kr
Spara 19 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Varmvit
Antal Ljuskällor
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med LED-ljus.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 3875-100 |
| Färg | Varmvit |
| Antal Ljuskällor | 200 st |
| Vikt | 0,26 kg |
| Energiförbrukning | 4 kWh/1000h |
| Effekt/prestanda | 3,6 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Svart |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Energieffektivitet | E |
| Användningsområde | Inomhus |
| Längd | 3 m |
| Serie | Cluster |
| Dimbar | Nej |
| Spänning | 30 V |
| Kabellängd | 3 m |
| EAN-nr | 7318303875106 |


