Beskrivning
Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med 10 st slingor och 200 st varmvita LED-lampor. Slingan är 2 m lång, med en anslutningssladd på 5 m.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 6381-190 |
| Färg | Silver |
| Längd | 2 m |
| Energieffektivitet | A |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Driftkälla | El |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Användningsområde | Inomhus |
| Spänning | 12 V |
| Dimbar | Nej |
| Effekt/prestanda | 0,01 W |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318306381192 |



