
Ljusslinga Gnosjö KonstsmideFrostad LED USBAmber, Längd: 0,9 m, Antal Ljuskällor: 10
Rek. pris 59 kr
!
52 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Ljusslinga Gnosjö Konstsmide Frostad LED USB är en frostad ljusslinga med USB-kontakt.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 1772-133 |
| Färg | Varmvit |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Transparent |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Användningsområde | Inomhus |
| Längd | 0,9 m |
| Dimbar | Nej |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Vikt | 0,018 kg |
| Kabellängd | 0,9 m |
| Effekt/prestanda | 0,64 W |
| EAN-nr | 7318307721331 |

