


Ljusslinga Gnosjö KonstsmideFrostad Topp 3,43 mVarmvit/Grön
139 kr 159 kr
Spara 13 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med 50 st varmvita LED-lampor med frostad topp. Slingan är 3,43 m lång och har en 3 m anslutningssladd till första lampan.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 6343-120 |
| Färg | Varmvit |
| Längd | 3,43 m |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Grön |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Energieffektivitet | G |
| Användningsområde | Inomhus |
| Spänning | 24 V |
| Kabellängd | 3 m |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| EAN-nr | 7318306343121 |
