
Ljusslinga Gnosjö KonstsmideFrostade 31V 50 LEDAmber
147 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Färg: Amber

Frostade 31V 50 LED
Amber 147 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med 50 frostade LED-ljus.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 4850-837 |
| Färg | Amber |
| Längd | 4900 mm |
| Ljustemperatur | 2100-2200 K |
| IP-Klassning | IP44 |
| Längd | 4,9 m |
| Kabellängd | 4,9 m |
| Spänning | 31 V |
| Energiförbrukning | 1 kWh/år |
| Kabelfärg | Svart |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Energieffektivitet | E |
| Användningsområde | Utomhus |
| Dimbar | Ja |
| Antal Ljuskällor | 50 st |
| Vikt | 0,173 kg |
| Energiförbrukning | 1 kWh/1000h |
| Effekt/prestanda | 0,65 W |
| EAN-nr | 7318308508375 |


