Beskrivning
Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med 16 st plastänglar med varmvit LED-belysning. Slingan är 6 m lång och har en 3 m anslutningssladd till första lampan.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 3150-103 |
| Färg | Natur |
| Längd | 3 m |
| Energieffektivitet | A |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Driftkälla | El |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Användningsområde | Inomhus |
| Spänning | 24 V |
| Dimbar | Ja |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318301501038 |



