Ljusslinga Gnosjö Konstsmide Klara/Vita Blommor 20 LED
229 kr
30 dagars prisgaranti

Klara/Vita Blommor 20 LED
229 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Ljusslinga Gnosjö Konstsmide Klara/Vita Blommor 20 LED är en festlig ljusslinga med klara och vita blommor och 20 varmvita LED. Den har en timerfunktion (6h) och drivs av batteri (3xAA).
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusslinga Gnosjö Konstsmide Klara/Vita Blommor 20 LED är en festlig ljusslinga med klara och vita blommor och 20 varmvita LED. Den har en timerfunktion (6h) och drivs av batteri (3xAA).
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3293-503 |
| Färg | Flerfärgad |
| Kabellängd | 0,3 m |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Effekt/prestanda | 1,28 W |
| Antal Ljuskällor | 20 st |
| Typ | Ljusslinga |
| Användningsområde | Inomhus |
| Vikt | 0,09 kg |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 1,28 W |
| EAN-nr | 7318302935030 |


