Ljusslinga Gnosjö Konstsmide LED 14,85 mVit
Rek. pris 419 kr
307 kr
300 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

LED 14,85 m
Vit
300 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med 100 st varmvita LED-lampor. Slingan är 16,35 m lång och har en 1,5 m lång anslutningssladd till första lampan. För inomhusbruk.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med 100 st varmvita LED-lampor. Slingan är 16,35 m lång och har en 1,5 m lång anslutningssladd till första lampan. För inomhusbruk.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 6304-102 |
| Färg | Vit |
| Längd | 14,85 m |
| IP-Klassning | IP20 |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Sockel | PushIn |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Spänning | 230 V |
| Energieffektivitet | F |
| Användningsområde | Inomhus |
| Effekt/prestanda | 0,02 W |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318306304115 |
