Beskrivning
Ljusslinga från Kostsmide med 100 st ljus i Micro-LED. Inklusive transformator.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Färg | Amber, Varmvit/Guld |
| Längd | 4,9, 9,9 m |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast/Metall |
| Driftkälla | El |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 5 m |
| Spänning | 3 V |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Ljustemperatur | 2100~2200K, 2500~2700K K |
| Kabelfärg | Guld |
| Energieffektivitet | G |
| Effekt/prestanda | 0,03, 0,015 W |
| Antal Ljuskällor | 50, 100 st |
| Vikt | 0,1, 0,2 kg |



