Beskrivning
Dubbelledad minislinga från Gnosjö Konstsmide med LED-ljus med frostad topp. Inklusive transformator.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 6344-820 |
| Färg | Amber |
| Längd | 6,93 m |
| Kabelfärg | Grön |
| Energieffektivitet | G |
| Antal Ljuskällor | 100 st |
| Vikt | 0,12 kg |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Driftkälla | El |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 3 m |
| Spänning | 30 V |
| Dimbar | Nej |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318306344821 |

