


Ljusslinga Gnosjö KonstsmideOvala lampor LED E14
fr. 387 kr
utvalda på
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj Längd (m)
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med ovala LED-ljus och svart kabel. Inklusive transformator.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Färg | Flerfärgad |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2800 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Kabelfärg | Svart |
| Driftkälla | El |
| Kabellängd | 10 m |
| Spänning | 6 V |
| Dimbar | Nej |
| Effekt/prestanda | 0,02 W |
| Sensor | Nej |
| Längd | 4,75, 9,75 m |
| Vikt | 1, 0,65 kg |
| Antal Ljuskällor | 20, 40 st |
