




Ljusslinga Gnosjö KonstsmideOvala lampor LED E1420L, Flerfärgad Klar
387 kr 599 kr
Spara 35 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Längd (m)
Beskrivning
Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med ovala LED-ljus och svart kabel. Inklusive transformator.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 2386-500 |
| Färg | Flerfärgad |
| Längd | 4,75 m |
| Vikt | 0,65 kg |
| Antal Ljuskällor | 20 st |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2800 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Kabelfärg | Svart |
| Driftkälla | El |
| Kabellängd | 10 m |
| Spänning | 6 V |
| Dimbar | Nej |
| Effekt/prestanda | 0,02 W |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318302386504 |
