
Ljusslinga Gnosjö KonstsmidePappersbollar 12
fr. 274 kr
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
Beskrivning
Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med 12 st pappersbollar med varmvit LED-belysning. Slingan är 5 m lång och har en 3 m anslutningssladd till första lampan.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Färg | Grå, Vit |
| Längd | 2 m |
| Energieffektivitet | A |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Driftkälla | El |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Användningsområde | Inomhus |
| Spänning | 24 V |
| Dimbar | Ja |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Sensor | Nej |


