Ljusslinga Gnosjö Konstsmide Partyslinga Startset E27 10st LED-lampor Amber Rökfärgade
1 009 kr
749 krSpara 26 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Partyslinga Startset E27 10st LED-lampor Amber Rökfärgade
749 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Skapa en festlig och stämningsfull atmosfär med denna eleganta partyslinga från Gnosjö Konstsmide! Startsetet innehåller 10 rökfärgade LED-lampor i en vacker amberfärg, perfekt för att lysa upp både inomhus och utomhus. Den moderna designen med E27-socklar ger en unik touch, och de varma färgerna skapar en inbjudande stämning för alla tillfällen.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Skapa en festlig och stämningsfull atmosfär med denna eleganta partyslinga från Gnosjö Konstsmide! Startsetet innehåller 10 rökfärgade LED-lampor i en vacker amberfärg, perfekt för att lysa upp både inomhus och utomhus. Den moderna designen med E27-socklar ger en unik touch, och de varma färgerna skapar en inbjudande stämning för alla tillfällen.
Idealisk för trädgårdsfester, balkonger eller som en dekorativ detalj på event och middagar. Med denna ljusslinga får du både funktion och stil – en självklar favorit för den som älskar atmosfärisk belysning!
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 2394-860 |
| Färg | Svart |
| Kabelfärg | Svart |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Driftkälla | El |
| Sockel | PushIn |
| Typ | Ljusslinga |
| Kabellängd | 10,5 m |
| Dimbar | Ja |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljustemperatur | 1850 K |
| Effekt | 7 W |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| EAN-nr | 7318300026747 |






