Ljusslinga Gnosjö Konstsmide Partyslinga Startset E27 20 st LED-lampor Amber
759 kr
669 krSpara 12 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Partyslinga Startset E27 20 st LED-lampor Amber
669 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Skapa en magisk atmosfär med den här eleganta partyslingan från Gnosjö Konstsmide! Startsetet består av 20 stiliga LED-lampor i varm amberfärg som ger en inbjudande och mysig belysning. Med sina E27-socklar passar slingan perfekt för både inomhus- och utomhusbruk.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Skapa en magisk atmosfär med den här eleganta partyslingan från Gnosjö Konstsmide! Startsetet består av 20 stiliga LED-lampor i varm amberfärg som ger en inbjudande och mysig belysning. Med sina E27-socklar passar slingan perfekt för både inomhus- och utomhusbruk.
Oavsett om det är för en trädgårdsfest, balkongdekoration eller som en stämningshöjare i hemmet, kommer dessa ljus sprida värme och charm. En enkel och stilren lösning för att skapa den perfekta belysningen till alla tillfällen!
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 2794-800 |
| Färg | Svart |
| Kabelfärg | Svart |
| Energieffektivitet | G |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Driftkälla | El |
| Typ | Ljusslinga |
| Kabellängd | 10,5 m |
| Dimbar | Ja |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljustemperatur | 1850 K |
| Effekt | 8 W |
| Antal Ljuskällor | 20 st |
| EAN-nr | 7318300026716 |


