
Ljusslinga Gnosjö KonstsmideStartset 100 LED
Rek. pris 1 149 kr
!
915 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Ljusslinga Gnosjö Konstsmide Startset 100 LED är en startslinga med 100 amberfärgade M-LED. 31V/IP44. Dimbar.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 4912-817 |
| Färg | Amber |
| IP-Klassning | IP67 |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Startset Ljusslinga |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Energieffektivitet | G |
| Ljustemperatur | 2000-2100 K |
| Dimbar | Ja |
| Antal Ljuskällor | 100 st |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,8 kg |
| Ljusflöde | 2 lumen |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| EAN-nr | 7318309128176 |


