Ljusslinga Gnosjö Konstsmide Utbytbara LED-lampor E27 5st Amber Dimmer
549 kr
409 krSpara 26 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Utbytbara LED-lampor E27 5st Amber Dimmer
409 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Ge din belysning en personlig touch med denna eleganta ljusslinga från Gnosjö Konstsmide. Med fem utbytbara LED-lampor i vacker amberfärg och en praktisk dimmerfunktion kan du enkelt justera ljusstyrkan och skapa den perfekta stämningen för alla tillfällen. E27-socklarna gör det enkelt att byta lampor efter behov, och den varma ljusfärgen ger en inbjudande och mysig atmosfär.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ge din belysning en personlig touch med denna eleganta ljusslinga från Gnosjö Konstsmide. Med fem utbytbara LED-lampor i vacker amberfärg och en praktisk dimmerfunktion kan du enkelt justera ljusstyrkan och skapa den perfekta stämningen för alla tillfällen. E27-socklarna gör det enkelt att byta lampor efter behov, och den varma ljusfärgen ger en inbjudande och mysig atmosfär.
Perfekt för både inomhus- och utomhusbruk, denna ljusslinga är den ultimata lösningen för att lyfta ditt hem eller din trädgård med stil och flexibilitet.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 2779-800 |
| Färg | Svart |
| Kabelfärg | Svart |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Driftkälla | El |
| Sockel | PushIn |
| Typ | Ljusslinga |
| Kabellängd | 3 m |
| Dimbar | Ja |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljustemperatur | 1850 K |
| Effekt | 3,5 W |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| EAN-nr | 7318300026693 |






