


Ljusslinga Gnosjö KonstsmideVarmvita LED FrostadL: 12,4 m, 120 st LED
Rek. pris 329 kr
!
211 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Ljusslinga Gnosjö Konstsmide Varmvita LED Frostad är en batteridriven ljusslinga med frostade LED-ljuskällor. Den har en sensor/timer (6/9h) och svart kabel.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 3729-130 |
| Färg | Svart |
| Längd | 12,4 m |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ljustemperatur | 2500 K |
| Dimbar | Nej |
| Antal Ljuskällor | 120 st |
| Vikt | 0,4 kg |
| Kabellängd | 0,5 m |
| Effekt/prestanda | 2,4 W |
| EAN-nr | 7318303729133 |
