Ljusslinga Markslöjd Dun
Rek. pris 139 kr
fr.114 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Dun
114 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Dun är en ljusslinga från Markslöjd med fjädrar och 15 st ljuspunkter i LED. Slingan är 220 cm lång och har 50 cm lång anslutningssladd. Drivs med 3 st AA-batterier (ingår ej!) och strömbrytare finns på batteriboxen.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Dun är en ljusslinga från Markslöjd med fjädrar och 15 st ljuspunkter i LED. Slingan är 220 cm lång och har 50 cm lång anslutningssladd. Drivs med 3 st AA-batterier (ingår ej!) och strömbrytare finns på batteriboxen.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Färg | Rosa, Vit |
| Längd | 2,1 m |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Transparent |
| Driftkälla | Batteri |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Material | Fjädrar |
| Ingår Ljuskälla | Ja, Diod/LED |
| Antal Ljuskällor | 15 st |
| Spänning | 4,5 V |
| Användningsområde | Inomhus |
| Serie | Dun |
| Effekt/prestanda | 3,6 W |
| Effekt/prestanda | 3,6 kW |
