Ljusslinga Markslöjd Garden 24 Deco Light Chain 10L Start
Rek. pris 1 299 kr
948 kr
942 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Garden 24 Deco Light Chain 10L Start
942 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Ljusslinga Markslöjd Garden 24 Deco Light Chain 10L Start är en slinga med 10 ljuspunkter. Startset inklusive en 24V 12VA transformator för max 30 lampor. Vill man använda dimmer så måste man byta transformator till minst 36W.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Ljusslinga Markslöjd Garden 24 Deco Light Chain 10L Start är en slinga med 10 ljuspunkter. Startset inklusive en 24V 12VA transformator för max 30 lampor. Vill man använda dimmer så måste man byta transformator till minst 36W.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 108021 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 7500 mm |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Gummi |
| Serie | Garden |
| Sockel | Fixed LED |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Spänning | 24 V |
| Dimbar | Ja |
| IP-Klassning | IP44 |
| Effekt/prestanda | 2,9 W |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Vikt | 1,4 kg |
| EAN-nr | 7330024595002 |

