
Ljusslinga MarkslöjdGryt
165 kr
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Gryt är en vacker ljusslinga från Markslöjd med stjärnor. Slingan är 4,5m lång, 50cm mellan stjärnorna. Lampan har fast LED-belysning om 0,06W. Drivs av 3st AA-batterier, ingår ej. Avsedd för utomhusbruk (IP44). Ljusslingan har dimmer.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
|---|---|
| Art.Nr. | 705029 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 5000 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Ja, Diod/LED |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Användningsområde | Utomhus |
| Spänning | 4,5 V |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Vikt | 0,15 kg |
| EAN-nr | 7330024583474 |
