
Ljusslinga Star TradingBerry Mini LV Outdoor
Rek. pris 429 kr
!
fr. 409 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
Välj Längd
Välj Ljusflöde
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Ljusslinga Star Trading Berry Mini LV Outdoor är en ljusslinga med en 8 funktioner kontrollbox i transformatorn. Små runda vita höljen som ger ett härligt sken. Det är 2 cm mellan lamporna. Transformatorn har inbyggd timer, tryck in knappen ca tre sekunder för att starta timerläget, knappen lyser grönt när timern är på. Slingan levereras i en plastlåda med handtag, perfekt för förvaring när ljusslingan inte används.
Varumärke
Beskrivning
Ljusslinga Star Trading Berry Mini LV Outdoor är en ljusslinga med en 8 funktioner kontrollbox i transformatorn. Små runda vita höljen som ger ett härligt sken. Det är 2 cm mellan lamporna. Transformatorn har inbyggd timer, tryck in knappen ca tre sekunder för att starta timerläget, knappen lyser grönt när timern är på. Slingan levereras i en plastlåda med handtag, perfekt för förvaring när ljusslingan inte används.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Färg | Flerfärgad, Varmvit |
| Längd | 6, 14, 15 m |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ström | 20 mA |
| Kabelfärg | Svart |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Material | Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Användningsområde | Utomhus |
| Serie | Berry |
| Ström | 0,02 A |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 31 V |
| Kabellängd | 5 m |
| Effekt/prestanda | 0,07 W |
| Antal Ljuskällor | 300, 700 st |
| Vikt | 0,45, 0,84 kg |
| Ljusflöde | 130, 130 lumen |
| Effekt/prestanda | 0,07 kW |

