Ljusslinga Star Trading Berry
fr.139 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Berry
139 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Ljusslinga med 50 LED-ljuskällor för utomhusbruk. Dekorera partytältet, kalaset och terrassen med denna häftiga ljusslinga. Slingan är 7,35 meter lång med transparant kabel.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Ljusslinga med 50 LED-ljuskällor för utomhusbruk. Dekorera partytältet, kalaset och terrassen med denna häftiga ljusslinga. Slingan är 7,35 meter lång med transparant kabel.
Recensioner
Margareta FVerifierad köpare
för 3 veckor sedanVerkar vek för att hänga utomhus, undrar hur länge den håller. Lyser fint iaf.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Blå, Grön, Röd |
| Längd | 7,35 m |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ström | 20 mA |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Material | Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 50 st |
| Höjd | 4 mm |
| Användningsområde | Utomhus |
| Kabellängd | 3 m |
| Serie | Berry |
| Djup | 2,5 mm |
| Effekt/prestanda | 0,066 W |
| Effekt/prestanda | 0,066 kW |

