
Ljusslinga Star TradingBolla 20st LED-Lampor
fr. 332 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
Beskrivning
Ljusslinga för utomhusbruk med 20 st färgade glober som är 4 cm i diameter, mellan varje glob finns ytterligare 2 ljuspunkter på kabeln, samtliga ljuspunkter har multifärgat sken.
Passar både till vardags och festliga tillfällen. Tunnare svart platt kabel med 10 cm mellan varje ljuspunkt. Slingan har 8 olika blinkfunktioner, välj lätt din favorit genom att trycka på knappen som sitter på transformatorn.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Färg | Multi, Vit |
| Bredd | 5300 mm |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Bolla |
| Dimbar | Nej |
| Antal Ljuskällor | 60 st |
| Höjd | 60 mm |
| Kabellängd | 50 m |
| Djup | 50 mm |
| Diameter | 5300 mm |
| Ljustemperatur | 2900 K |
| Effekt/prestanda | 2, 1,8 W |


