







Ljusslinga Star TradingBolla 20st LED-LamporVit
274 kr 337 kr
Spara 19 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Vit

Bolla 20st LED-Lampor
Vit 274 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Ljusslinga för utomhusbruk med 20 st färgade glober som är 4 cm i diameter, mellan varje glob finns ytterligare 2 ljuspunkter på kabeln, samtliga ljuspunkter har multifärgat sken.
Passar både till vardags och festliga tillfällen. Tunnare svart platt kabel med 10 cm mellan varje ljuspunkt. Slingan har 8 olika blinkfunktioner, välj lätt din favorit genom att trycka på knappen som sitter på transformatorn.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 473-14 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 5300 mm |
| Ljustemperatur | 2900 K |
| Effekt/prestanda | 1,8 W |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Bolla |
| Dimbar | Nej |
| Antal Ljuskällor | 60 st |
| Höjd | 60 mm |
| Kabellängd | 50 m |
| Djup | 50 mm |
| Diameter | 5300 mm |
| EAN-nr | 7391482072573 |


