Ljusslinga Star Trading Cage 8L
Rek. pris 229 kr
141 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Cage 8L
141 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Ljusslinga för utomhusbruk med 8 hängande lampor med snygg dekoration i form av en korg. Slingan har svart kabel och även korgdekorationen är i svart. Härlig ljusslinga att inreda med till vardags och fest i tex trädgården eller på altanen. Ger ett vackert varmvitt sken i mörkret.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Ljusslinga för utomhusbruk med 8 hängande lampor med snygg dekoration i form av en korg. Slingan har svart kabel och även korgdekorationen är i svart. Härlig ljusslinga att inreda med till vardags och fest i tex trädgården eller på altanen. Ger ett vackert varmvitt sken i mörkret.
Recensioner
Lars KVerifierad köpare
för 2 månader sedanFungersrar som det var tänkt
Suzanne BVerifierad köpare
för 5 månader sedanVackert sken .
+ Precis lagom ljusstyrka.
- Lite för få ljuslyktor.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 476-98 |
| Färg | Svart |
| Längd | 2,8 m |
| Kabellängd | 5 m |
| Ström | 149 mA |
| Djup | 70 mm |
| Höjd | 100 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2600 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 0,5 W |
| Serie | Cage |
| Sockel | Fixed |
| Antal Ljuskällor | 8 st |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Användningsområde | Utomhus |
| Vikt | 0,3 kg |
| Driftkälla | El |
| Ljusflöde | 32 lumen |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482057877 |



