Ljusslinga Star Trading Circus Comb 10LL
Rek. pris 569 kr
349 kr
259 krSpara 26 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Circus Comb 10LL
259 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Snygg slinga för utomhusbruk med klara fasettslipade lite större glober. Svart slinga med 50cm mellan globerna som är 9,5cm i diameter. Perfekt för uteplatsen, trädgården eller för att skapa partystämning.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Snygg slinga för utomhusbruk med klara fasettslipade lite större glober. Svart slinga med 50cm mellan globerna som är 9,5cm i diameter. Perfekt för uteplatsen, trädgården eller för att skapa partystämning.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 476-39 |
| Färg | Svart |
| Längd | 4,5 m |
| Kabellängd | 3 m |
| Spänning | 4,5 V |
| Djup | 95 mm |
| Energieffektivitet | G |
| Höjd | 145 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 2,5 W |
| Serie | Circus Comb |
| Sockel | Fixed |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Användningsområde | Utomhus |
| Vikt | 0,9 kg |
| Dimbar | Nej |
| Ljusflöde | 228 lumen |
| EAN-nr | 7391482063243 |




