
Ljusslinga Star TradingCircus Filament
Rek. pris 359 kr
!
fr. 231 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
Välj Ljusflöde
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Ljusslinga Star Trading Circus Filament är en partyljusslinga med lampor med filament-LED inuti. Det är en härlig ljusslinga att inreda med till vardags och fest och ger ett vackert sken i mörkret.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Färg | Flerfärgad, Opal, Transparent, Varmvit |
| Längd | 4,05, 8,55 m |
| IP-Klassning | IP44 |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Material | Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Användningsområde | Utomhus |
| Serie | Circus Filament |
| Höjd | 150 mm |
| Kabellängd | 5 m |
| Djup | 60 mm |
| Ström | 13, 20 mA |
| Ström | 0,013, 0,02 A |
| Kabelfärg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 10, 20 st |
| Spänning | 15, 24 V |
| Ljusflöde | 236, 236 lumen, 437, 437 lumen, 88, 88 lumen |
| Effekt/prestanda | 0,04, 0,07 W |
| Sensor | Nej |




