Ljusslinga Star Trading Clippy driven LED-slinga med Klädnypor
89 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Clippy driven LED-slinga med Klädnypor
89 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Batteridriven ljusslinga med 30 varmvita LED och 16 st lösa transparenta klädnypor. Häng upp dina julkort till jul eller dekorera med något festligt till kalaset.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Batteridriven ljusslinga med 30 varmvita LED och 16 st lösa transparenta klädnypor. Häng upp dina julkort till jul eller dekorera med något festligt till kalaset.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 729-14 |
| Färg | Transparent |
| Bredd | 290 cm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Material | Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 30 st |
| Höjd | 3,5 cm |
| Kabellängd | 1 m |
| Serie | Clippy |
| Djup | 0,5 cm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482044327 |

