Ljusslinga Star Trading Dew Drop Batteridriven
Rek. pris 79 kr
fr.69 kr
fr.59 krFrån 14 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Dew Drop Batteridriven
59 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Liten batteridriven LED-ljusslinga med 20 stycken vita pärlband. Ljuspunkter av dewdrops. Kan användas vid t.ex. dukningar, blomsterarrangemang, i fönster eller på väggen. Den inbyggda timern gör det lätt att ställa in när produkten ska lysa.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Liten batteridriven LED-ljusslinga med 20 stycken vita pärlband. Ljuspunkter av dewdrops. Kan användas vid t.ex. dukningar, blomsterarrangemang, i fönster eller på väggen. Den inbyggda timern gör det lätt att ställa in när produkten ska lysa.
OBS! Batterier medföljer ej.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Transparent, Vit |
| Längd | 1,9 m |
| Driftkälla | Batteri |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 20 st |
| Kabellängd | 5 m |
| Serie | Dew drop |
| Vikt | 0,05, 0,08 kg |
