Ljusslinga Star Trading Dew Drop Flower 96L
Rek. pris 189 kr
138 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
42 kr
Dew Drop Flower 96L
138 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vacker batteridriven ljusslinga med 96 LED-dew drops fördelade på 8 blommor. Kan användas till diverse dekorationer, vid tex dukningar, blomsterarrangemang, julgranen och mycket mer. Batteriboxen är gjord för att klara utomhusbruk. Slingan är transparent och ljusen kallvita med timerfunktion. Drivs av 4 batterier AA (ingår ej). Livstid ca 100 h.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Vacker batteridriven ljusslinga med 96 LED-dew drops fördelade på 8 blommor. Kan användas till diverse dekorationer, vid tex dukningar, blomsterarrangemang, julgranen och mycket mer. Batteriboxen är gjord för att klara utomhusbruk. Slingan är transparent och ljusen kallvita med timerfunktion. Drivs av 4 batterier AA (ingår ej). Livstid ca 100 h.
Recensioner
LenaVerifierad köpare
för 5 månader sedanSnabb leverans, och jag är så nöjd med varan, den lyser så fint.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 729-45 |
| Färg | Silver |
| Längd | 2,1 m |
| Kabellängd | 0,5 m |
| Djup | 75 mm |
| Höjd | 75 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Serie | Dew Drop |
| Sockel | Fixed |
| Antal Ljuskällor | 8 st |
| Typ | Ljusslinga |
| Användningsområde | Utomhus |
| Vikt | 0,09 kg |
| Driftkälla | Batteri |
| Effekt | 0,06 W |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482059413 |






