Ljusslinga Star Trading Dew Drop Flower
Rek. pris 189 kr
179 kr
138 krSpara 23 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
49 kr
Dew Drop Flower
138 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Ljusslinga Star Trading Dew Drop Flower är en vacker batteridriven ljusslinga med 96 LED dew drops fördelade på 8 blommor. Den kan användas vid diverse dekorationer, vid t.ex. dukningar, blomsterarrangemang, julgranen och mycket mer. Batteriboxen är gjord för att klara utomhusbruk. Slingan är svart och ljusen varmvita med timerfunktion.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Ljusslinga Star Trading Dew Drop Flower är en vacker batteridriven ljusslinga med 96 LED dew drops fördelade på 8 blommor. Den kan användas vid diverse dekorationer, vid t.ex. dukningar, blomsterarrangemang, julgranen och mycket mer. Batteriboxen är gjord för att klara utomhusbruk. Slingan är svart och ljusen varmvita med timerfunktion.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 729-27 |
| Färg | Varmvit |
| Längd | 2,1 m |
| Kabellängd | 0,5 m |
| Spänning | 6 V |
| Ström | 20 mA |
| Djup | 75 mm |
| Höjd | 75 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Serie | Dew Drop Flower |
| Sockel | Fixed |
| Antal Ljuskällor | 96 st |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Användningsområde | Utomhus |
| Vikt | 0,11 kg |
| Kabelfärg | Svart |
| Ström | 0,02 A |
| Driftkälla | Batteri |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482050106 |



