
Ljusslinga Star TradingDew Drop LED 360 Ljus
Rek. pris 269 kr
!
fr. 199 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Häftig ljusslinga med 360 LED dew drops fördelade på 23 strängar. Kan användas vid diverse dekorationer, vid tex dukningar, blomsterarrangemang, i fönster, på väggen osv. Slingan är silverfärgad och ljusen kallvita
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Färg | Varmvit, Vit |
| Bredd | 200 cm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Material | Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Dew Drop |
| Dimbar | Nej |
| Antal Ljuskällor | 360 st |
| Kabellängd | 3 m |
| Ljustemperatur | 2800 K |
| Effekt/prestanda | 2,8, 2,83 W |
| Diameter | 360, 1600 cm |


