Ljusslinga Star Trading Dew Drop Tube LED 15 Ljus Batteridriven
49 kr
30 dagars prisgaranti

Dew Drop Tube LED 15 Ljus Batteridriven
49 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Batteridriven ljusslinga med dew drops. Slingan har 15 varmvita LED-ljuskällor med ett härligt sken. Kan användas vid diverse dekorationer, tex dukningar, blomsterarrangemang, i fönster osv. Batteriboxen är formad som en tub för att passa i tex glasflaskor.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Batteridriven ljusslinga med dew drops. Slingan har 15 varmvita LED-ljuskällor med ett härligt sken. Kan användas vid diverse dekorationer, tex dukningar, blomsterarrangemang, i fönster osv. Batteriboxen är formad som en tub för att passa i tex glasflaskor.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 728-03 |
| Färg | Silver |
| Bredd | 75 cm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Material | Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 15 st |
| Höjd | 2 cm |
| Serie | Dew Drop Tube |
| Djup | 2 cm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482044747 |

