Ljusslinga Star Trading Dew Drop Tube LED 40 Ljus Batteridriven
Rek. pris 59 kr
55 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Dew Drop Tube LED 40 Ljus Batteridriven
55 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Batterdriven ljusslinga med 40 stycken LED dew drops. Slingan är silverfärgad och ljusen är varmvita. Batteriboxen är formad som en tub för att passa tex i glasflaskor. Mycket användbar slinga för dekoration.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Batterdriven ljusslinga med 40 stycken LED dew drops. Slingan är silverfärgad och ljusen är varmvita. Batteriboxen är formad som en tub för att passa tex i glasflaskor. Mycket användbar slinga för dekoration.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 728-04 |
| Färg | Silver |
| Bredd | 200 cm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Material | Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 40 st |
| Höjd | 2 cm |
| Serie | Dew Drop Tube |
| Djup | 2 cm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482044754 |

