




Ljusslinga Star TradingExtra System 24 49L
Rek. pris 299 kr
!
199 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
System 24 är ett komplett trädgårds-, party och julbelysningsslingsystem. Extra ljusslinga med 49 LED-ljuskällor. Ljusslingan är 5 m lång med varmvitt sken.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 491-00-1 |
| Färg | Svart |
| Längd | 5 m |
| Ström | 37 mA |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2200 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Serie | System |
| Sockel | Fixed |
| Produkttyp | Ljusslinga Extra |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ljusflöde | 65 lumen |
| Effekt/prestanda | 0,887 W |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 49 st |
| Vikt | 0,27 kg |
| EAN-nr | 7391482056153 |

