Ljusslinga Star Trading Extra System LED 10L
Rek. pris 749 kr
709 kr
30 dagars prisgaranti

Extra System LED 10L
709 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

System LED är Star Trading premiumsystem för större och hållbara dekorationer. Produkterna har en lång livslängd och ger ett mycket kraftigt ljussken. Party slinga med 10 klara plasthöljen formade som lampor, extra enhet.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
System LED är Star Trading premiumsystem för större och hållbara dekorationer. Produkterna har en lång livslängd och ger ett mycket kraftigt ljussken. Party slinga med 10 klara plasthöljen formade som lampor, extra enhet.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 465-65-1 |
| Färg | Svart |
| Längd | 5 m |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljusgardin |
| Material | Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Höjd | 110 mm |
| Vikt | 0,65 kg |
| Användningsområde | Utomhus |
| Serie | System |
| Djup | 60 mm |
| Effekt/prestanda | 0,066 W |
| Sensor | Nej |
| Ljusflöde | 81 lumen |
| EAN-nr | 7391482056382 |
