
Ljusslinga Star TradingExtra System LED 50L
Rek. pris 349 kr
!
fr. 329 kr
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
System LED är Star Tradings premiumsystem för större och hållbara dekorationer. Produkterna har en lång livslängd och ger ett mycket kraftigt ljussken. 5 m lång ljusslinga med 50 LED, extra enhet.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Färg | Kallvit, Varmvit |
| Längd | 5 m |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Material | Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Användningsområde | Utomhus |
| Serie | System |
| Antal Ljuskällor | 50 st |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,44 kg |
| Ljusflöde | 85 lumen |
| Effekt/prestanda | 0,08 W |
| Ljustemperatur | 15000, 2900 K |
| Kabellängd | 3 m |


