


Ljusslinga Star TradingFestival InomhusRosa
209 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Färg: Rosa

Festival Inomhus
Rosa 209 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Ljusslinga från Star Trading. Fint dekorerad med risbollar. Avsedd för inomhusbruk. Ljusslingan har 10 st LED-ljuskällor med varmvitt sken. En härlig ljusslinga att inreda med till vardags och fest.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 460-40 |
| Färg | Rosa |
| Längd | 1,35 m |
| Vikt | 0,13 kg |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Driftkälla | El |
| Serie | Festival |
| Sockel | Fixed |
| Typ | Ljusslinga |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 3 m |
| Spänning | 3 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Effekt | 0,03 W |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| EAN-nr | 7391482021991 |


